Časté dotazy

Jaké web stránky a produkty jsou zapojeny v AffilProgramu?

Aktuálně můžete propagovat prodej školení, koučinku, audio a video záznamů, které jsou k dispozici na web stránkách: KoucMarie.cz, RelaxacniHudbaMP3.cz, JakPodnikat.eu aj.

Jsou provize vypláceny automaticky?

Ne, provize vyplácíme manuálně. Pokud budete mít na schválených provizích 15. den
v měsíci víc jako nastavené výplatní minimum, tak vám zašleme email a instrukcemi, jak požádat o výplatu fakturou (pro podnikatele), nebo žádostí (pro nepodnikatele).

Jakým způsobem jsou vypláceny provize?

Provize vyplácíme jenom bankovním převodem na účet uvedený na faktuře nebo žádosti.

Jaké jsou aktuální multilevel provize za doporučení a prodej?

Multilevel provize za doporučení dalších affiliate partnerů byly zrušeny 1.6.2012.

Připraveny jsou multilevel provize za prodej produktů a služeb. Jejich aktuální výši zjistíte na stránce Kampaně po kliknutí na ikonu lupy v řádku s vybranou kampaní.

Klikl jsem na odkaz, ale nevidím ho v seznamu Všechny prokliky a ani v Provize.

Systém nezobrazuje data v reálném čase. Trvá několik minut, aby se data zobrazili v přehledu. Potom je nutné použít ikonu refresh , která se zobrazuje vpravo nahoře nad tabulkou. Také je v systému aktivována ochrana proti podvodům, a pokud systém vyhodnotí vícenásobné kliky od jednoho uživatele apod. tak provize budou přiděleny jenom za první proklik.

Měl jsem provize za kliky, ale už je tam nemám. Proč?

Je důležité si uvědomit, že cílem systému je prodej produktů a služeb koncovým zákazníkům. Nejde nám o zvyšování návštěvnosti webu. Je běžné, že na 100 kliků si někdo něco koupí, nebo vyplní formulář a vy získáte i jiné typy provizí. Provize průběžně sledujeme, a pokud budeme vidět nějakou nestandardní aktivitu, tak si vyhrazujeme právo vám provize za klik dočasně nebo natrvalo vypnout. Více v článku: Provize za kliky