Jak propagovat affiliate odkaz přes YouTube video

V tomto návodu se podíváme na to, jak propagovat Váš speciální doporučovací affiliate odkaz ve videu, které můžete jednoduše a rychle vytvořit v YouTube editoru.

Váš doporučovací odkaz z AffilProgramu můžete propagovat také přes video, přesněji v odkazu pod videem.

Můžete natočit vlastní video s daným produktem, nebo o zkušenostech z propagovaným produktem nebo službou a na konci říct, aby posluchači klikli na odkaz pod videem, kde se dozví více.

Nebo můžete rychle a jednoduše vytvořit video přes YouTube editor dle video návodu.

Nezapomeňte po vytvoření videa upravit nadpis, do popisu umístit nejlépe zkrácený odkaz a přidat nějaká klíčová slova do značek. A případně také přidejte anotaci přes bublinu.

Zvýšíte tím pravděpodobnost, že se lidé podívají na Vaše video a potom kliknou na doporučovací affiliate odkaz pod videem.

2 komentáře u „Jak propagovat affiliate odkaz přes YouTube video

  1. Dobrý den, je nějaká možnost jak udělat na youtube url odkaz jako aktivní text nebo obrázek, na který když se klikne zobrazí požadovanou stránku?

    Děkuji za odpověď

    • Odkaz se dá vložit do popisu videa a musí začínat http:// aby se stal aktivním, tj. po kliknutí se otevře cílová web stránka.
      Přímo do videa se pokud vím odkazy na externí web stránky nedají vkládat. Do videa můžete vložit jedině odkaz na jiné YouTube video.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..