Jak se vytváří struktura partnerů v AffilProgramu

V tomto návodu se podíváme na to, jak se vytváří struktura partnerů v AffilProgramu s použitím Binary Matrixu – binární síťové struktury.

Pravidla jsou následující:

  • Partner, kterého doporučíte vy osobně, se umístí na nejbližší volnou pozici pod vaší registraci v binárním stromu, tj. je možné umístění vlevo nebo vpravo.
  • Pokud chcete doporučit někoho do AffilProgramu, je důležité jako první oslovit zkušené affiliate partnery, aby se umístili co nejblíže k vám ve struktuře.
  • Partner, kterého doporučil váš doporučitel, se umístí na první volnou pozici vašeho doporučitele, tj. může se umístit také do vaší struktury.
  • Víceúrovňové provize jsou aktivní jenom ve vybraných kampaních, na produktech, kde náklady jsou dostatečně nízké, abychom mohli provize vyplatit.
  • Seznam výše Vašich provizí naleznete po přihlášení v menu Kampaně kliknutím na lupu v sloupci Provize.

2 komentáře u „Jak se vytváří struktura partnerů v AffilProgramu

  1. Ahoj Honzo. Když naplním matrixem 5 úrovní, kam se mi budou mí lidi dále zařazovat? Díky za odpověď. Luděk.

    • Půjdou dále do hloubky. Možno časem vymyslím nějaké odměny z hloubky, ale zatím je to věc budoucnosti. Je důležité, aby se přes síť prodávali produkty a služby zapojené v AffilProgramu. Jenom prodej produktů a služeb může financovat odměny. Když bude vyšší obrat, může být více odměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..