Provize za kliky

Cílem affiliate programu je prodej produktů a služeb na zapojených webech.

Je důležité si uvědomit, že jenom prodej koncovým zákazníkům generuje obrat a ten umožňuje, abyste mohli získávat provize. Provize se musí z něčeho vyplácet.

V affiliate systému AffilProgram.cz poskytujeme provize za proklik nebo za akci (vyplnění registračního formuláře), ale cílem je, aby zákazník nakoupil produkty nebo služby.

Vím, že existují různé „klikačky“ a sem tam někoho napadne, že rychle vydělá peníze tím, že lidi budou jenom klikat na odkazy bez skutečného zájmu o daný produkt, nebo službu.

Pokud vás láká tato možnost, upozorňuji, že tyto činnosti sleduji a v případně podezření vám budou provize za prokliky vypnuty.

Také tento provizní systém je určen pro Česko a Slovensko. Pokud se budete snažit získat velkou návštěvnost z jiných zemí, provize za prokliky vám budou vypnuty.

Je běžnou praxí, že na 100 prokliků je alespoň jedna provize za prodej, nebo akci (vyplnění formuláře). Ze své zkušenosti a zkušenosti jiných affiliate partnerů mohu potvrdit, že toto není problém dosáhnout a vyděláte si mnohem více, jako za snahu o podvodné kliky.

Proto při propagaci mějte na mysli hlavní cíl: Prodej koncovým zákazníkům.
A potom se zamyslete nad strategií, jak toho dosáhnete.

Ján Michalička
Affiliate manažér