Jak propagovat affiliate odkazy přes volné články

V tomto návodu se podíváme na to, jak doporučovat produkty a služby přes umístění volných článků na vaše osobní / firemní web stránky.

Otevřete si KampaňVolné články“ a vyhledejte si typ baneru „HTML banner„. Zobrazí se Vám seznam článků, které můžete umístit na svůj web. Obsah těchto článků doporučuji upravit pod podmínkou, že v článku zůstane alespoň jeden klikací odkaz na stránky, které daný článek propaguje.

Článek potom přidejte na svůj web / blog. Pokud žádný nemáte, doporučuji si založit vlastní web s vlastní doménou, nebo alespoň web zdarma na WordPress.com.
Také můžete zkusit zveřejnění článku na PR webech, ale na některých se články ručně schvalují administrátorem (pokud je vůbec schválí), což není tak rychlé a efektivní.

Pro vložení článku na web doporučuji použít HTML. Po zveřejnění článku potřebujete najít odkaz na tento článek. Otevřete si ho a adresu vezměte z okna prohlížeče, nebo způsobem, který ukazuji ve videu.

Web adresu na článek potom určitě umístěte na svoji Facebook zeď, nebo jiné sociální sítě a pokud pravidelně komunikujte s vašimi fanoušky emailem a máte od nich souhlas se zasíláním obchodních sdělení, tak jim zašlete emailem odkaz na váš nový článek.

Reklamní email si můžete napsat vlastní, nebo použít předpřipravený email ZDE.
Váš doporučovací odkaz také můžete zamaskovat přes zkracovač ZDE.

Pro rychlou přípravu email adres na odeslání vložte libovolný text do formuláře níže a klikněte na tlačítko Připravit seznam a potom na Zkopírovat do schránky.

2 komentáře u „Jak propagovat affiliate odkazy přes volné články

  1. A čo SEO pravidlo, že duplicita článkov = silná penalizácia webu? Keď bude mať x ľudí daný článok na stránkach, všetci budú penalizovaní. Odpovedzte mi prosím, ďakujem.

    • Vzorové články jsou sice stejné, ale taky říkám, že je lepší, aby si každý affiliate partner článek upravil. Pokud nechcete použít hotové články z důvodu, že se bojíte penalizace, tak řešení je jednoduché: Napište svůj vlastní originální článek. Nikdo Vás nenutí vkládat na svůj web hotové propagační články.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..