Jak si vydělat provize propagací internetových přednášek

V tomto návodu se podíváme na to, jak si vydělat provize za to, že pozvete své přátele na Facebooku na internetovou přednášku zdarma.

Na webu www.KoucMarie.cz pořádáme každý týden zajímavé internetové přednášky o osobním rozvoji, podnikání, prosperitě, programování mysli na úspěch apod.

Tyto přednášky jsou velmi oblíbené, jsou zdarma a nikdo nemusí nikam chodit. Může se na ně podívat z pohodlí svého domova. Proto je jednoduché pozvat nové účastníky na tyto přednášky.

Každý týden je jiné téma, proto máte každý týden možnost zaujmout něčím jiným. Také někteří lidé potřebují vidět pozvánku vícekrát, aby si jí všimli a na ni zareagovali.

Proto použijte postup z návodu každý týden pro zvýšení počtu úspěšných registrací.

Provize poskytujeme za první doporučení nového návštěvníka na naše přednášky. Provize schvalujeme ručně, a schválené budou jenom provize za přihlášky, které zájemce potvrdil emailem. Nepotvrzené přihlášky budou po 14 dnech stornovány.

2 komentáře u „Jak si vydělat provize propagací internetových přednášek

 1. V kampaniach- prednášky som nevidela baner na ten textlink(?)
  Boli tam banery na konkrétne prednášky. Ale nie na tie, čo sú ohlasované na najbližší termín. Teraz neviem, či môžem pužiť baner na hociktorú prednášku ?

  A ešte- keď v baneroch zmažem všetko a ostane odfajknutý len Odkaz. Znamená to , že obrázkové banery, čo mám na stránke som znefunkčnila?
  Ďakujem za odpoveď.
  Petrová

  • Váš affiliate odkaz na novou přednášku, která se ještě jen bude konat, je uveden vlevo hoře jako „Hlavní partnerský odkaz“. Na přednášky, které se ještě jen budou konat, je vždy stejný odkaz, proto ho nepřidáváme mezi nové bannery.

   Druhý dotaz, nevím, co přesně myslíte, ale vy žádné bannery mazat neumíte, jediné co těmi „fajkami“ uděláte je, že změníte nastavení filtrování bannerů. Změna filtru má účinek jenom na zobrazování výsledků vyhledávání, ale nijak neovlivňuje funkčnost affiliate odkazů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..